EEH-ZK1V221UP är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Nichicon
I lager: 1 416
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Nichicon
I lager: 1 307
Datablad
220 µF 35 V Aluminium - polymerkondensatorer Radial, kapsling - SMD 27mOhm 4000tim vid 125°C