25TQC33MD2 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 25TQC33MD2 |
Beskrivning | CAP TANT POLY 33UF 25V 2917 |
Tillverkarens standardleveranstid | 32 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 33 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm vid 100kHz |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 25TQC33MD2 Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm vid 100kHz |
Tillverkare Panasonic Industry | Arbetstemperatur -55°C-105°C |
Serie | Livslängd @ temp. 2000tim vid 105°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 2917 (metrisk 7343) |
Kapacitans 33 µF | Storlek/dimension L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,079" (2,00mm) |
Spänning - märkt 25 V | Tillverkarens storlekskod D2 |