ECW-FD2W474K
DigiKeys produktnummer
PCF1607-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECW-FD2W474K
Beskrivning
CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF Filmkondensator 450V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECW-FD2W474K Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Inkapsling/låda
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,496" x B 0,256" (12,60 x 6,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,441" (11,20mm)
Kapacitans
Terminering
PC-stift
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
450V