LCW CRDP.PC-LQLS-5H7I-1-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-LCWCRDP.PC-LQLS-5H7I-1-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED OSLON COOL WHITE 5000K SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning OSLON® SSL 150 Vit, kall 5000K 2,95V 350mA 150° 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
132 lm/W
Tillv.
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Serie
Ström - max
800mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Visningsvinkel
150°
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
CCT (K)
5000K
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Flöde @ 25°C, ström - test
136lm (121lm-150lm)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,062" (1,58mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,95V
Termisk resistans för inkapsling
9,6°C/W