ODB600-12HB är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Delta Electronics
I lager: 0
Datablad
Similar
Delta Electronics
I lager: 0
Datablad
Fläkt Fläkt 12VDC Fyrkantig/avrundad - L 120,5mm x H 120,5mm Kula 35,0 CFM (0,980m³/min) 2 trådledare
ODB600-12HB
DigiKeys produktnummer
1053-ODB600-12HB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ODB600-12HB
Beskrivning
FAN BLOWER 120.5X32MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Fläkttyp
Tillv.
Brus
49,0dB
Serie
RPM
Förpackning
Box
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-4-176°F (-20-80°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus
Storlek/dimension
Fyrkantig/avrundad - L 120,5mm x H 120,5mm
Strömklassning (Ampere)
0,600A
Bredd
32,00mm
Spänningsintervall
8-14VDC
Luftflöde
35,0 CFM (0,980m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT), fiberglasförstärkt
Statiskt tryck
0,590 in H2O (147,0 Pa)