ODB1232-24LB
DigiKeys produktnummer
ODB1232-24LB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ODB1232-24LB
Beskrivning
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Fläkt 24VDC Fyrkantig/avrundad - L 120mm x H 120mm Kula 25,0 CFM (0,700m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ODB1232-24LB Modeller
Kategori
Fläkttyp
Tillv.
Brus
48,0dB
Serie
RPM
Förpackning
Box
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-4-158°F (-20-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus
Storlek/dimension
Fyrkantig/avrundad - L 120mm x H 120mm
Strömklassning (Ampere)
0,250A
Bredd
32,00mm
Spänningsintervall
12-28VDC
Luftflöde
25,0 CFM (0,700m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Statiskt tryck
0,660 in H2O (164,4 Pa)