OD8032-24LB
DigiKeys produktnummer
1053-1665-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD8032-24LB
Beskrivning
FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 80,5mm x H 80,5mm Kula 40,0 CFM (1,12m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OD8032-24LB Modeller
Kategori
Brus
31,0dB
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-4-176°F (-20-80°C)
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Spänning - märkt
Strömklassning (Ampere)
0,070A
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 80,5mm x H 80,5mm
Spänningsintervall
12-30VDC
Bredd
32,00mm
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT), fiberglasförstärkt
Luftflöde
40,0 CFM (1,12m³/min)
Material - blad
Statiskt tryck
0,200 in H2O (49,8 Pa)
Livslängd @ temp.
60 000tim vid 40°C