OD8032-24HBIP69K
DigiKeys produktnummer
1053-OD8032-24HBIP69K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD8032-24HBIP69K
Beskrivning
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 80mm x H 80mm Kula 77,0 CFM (2,16m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
50,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
7.8 W
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 80mm x H 80mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Bredd
32,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,330A
Luftflöde
77,0 CFM (2,16m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Statiskt tryck
0,730 in H2O (181,8 Pa)
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C