OD8032-24HB
DigiKeys produktnummer
1053-1267-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD8032-24HB
Beskrivning
FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 80,5mm x H 80,5mm Kula 50,0 CFM (1,40m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OD8032-24HB Modeller
Kategori
Brus
42,0dB
Tillv.
RPM
Serie
Terminering
2 trådledare
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-4-158°F (-20-70°C)
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Spänning - märkt
Strömklassning (Ampere)
0,200A
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 80,5mm x H 80,5mm
Spänningsintervall
21,6-26,4VDC
Bredd
32,00mm
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT), fiberglasförstärkt
Luftflöde
50,0 CFM (1,40m³/min)
Material - blad
Statiskt tryck
0,290 in H2O (72,2 Pa)
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C