OD8025-48HBIP69K
DigiKeys produktnummer
1053-OD8025-48HBIP69K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD8025-48HBIP69K
Beskrivning
FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 48VDC Fyrkantig - L 80mm x H 80mm Kula 40,0 CFM (1,12m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
33,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
3.8 W
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 80mm x H 80mm
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,080A
Luftflöde
40,0 CFM (1,12m³/min)
Statiskt tryck
0,230 in H2O (57,3 Pa)
Livslängd @ temp.
60 000tim vid 45°C