OD7025-12HHB10A
OD7025-12HHB10A
OD7025-12HB
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
OD7025-12HHB10A
DigiKeys produktnummer
1053-1606-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD7025-12HHB10A
Beskrivning
FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 70mm x H 70mm Kula 51,0 CFM (1,43m³/min) 4 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OD7025-12HHB10A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
5.04 W
Tillv.
RPM
Serie
Terminering
4 trådledare
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE
Spänning - märkt
Vikt
0,198 lb (89,81 g)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 70mm x H 70mm
Strömklassning (Ampere)
0,420A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
10,8-13,2VDC
Luftflöde
51,0 CFM (1,43m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C