OD6025-12HHB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Qualtek
I lager: 0
Datablad
Similar
Delta Electronics
I lager: 302
Datablad
Similar
Delta Electronics
I lager: 0
I lager: 39
Sunon Fans
Sunon Fans
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 28,0 CFM (0,784m³/min) 2 trådledare
OD6025-12HHB
DigiKeys produktnummer
OD6025-12HHB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD6025-12HHB
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
OD6025-12HHB Modeller
Kategori
Brus
40,0dB
Tillv.
Effekt (Watt)
3.1 W
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Vikt
0,141 lb (63,96 g)
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,210A
Luftflöde
28,0 CFM (0,784m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Statiskt tryck
0,240 in H2O (59,8 Pa)
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
60 000tim vid 45°C