OD2510-24LB
DigiKeys produktnummer
1053-OD2510-24LB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD2510-24LB
Beskrivning
Thermal Products
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 25mm x H 25mm Kula 1,3 CFM (0,036m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
18,1dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
720 mW
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 25mm x H 25mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Bredd
10,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,020A
Luftflöde
1,3 CFM (0,036m³/min)
Spänningsintervall
22-26VDC
Statiskt tryck
0,160 in H2O (39,8 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C