OD1238-24MBXE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 0
Datablad
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 120mm x H 120mm Kula 210,1 CFM (5,88m³/min) 2 trådledare
OD1238-24MBXE
DigiKeys produktnummer
1053-OD1238-24MBXE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD1238-24MBXE
Beskrivning
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
59,3dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
34 W
Förpackning
Box
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 120mm x H 120mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Bredd
38,00mm
Strömklassning (Ampere)
1,40A
Luftflöde
210,1 CFM (5,88m³/min)
Spänningsintervall
16-26VDC
Statiskt tryck
0,850 in H2O (211,7 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C