OD1225-24HBVXE
DigiKeys produktnummer
1053-OD1225-24HBVXE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD1225-24HBVXE
Beskrivning
DC FAN - 24V 120 X 120 X 25MM -
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 120mm x H 120mm Kula 158,7 CFM (4,49m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
57,3dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
20.4 W
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 120mm x H 120mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, UR
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,850A
Luftflöde
158,7 CFM (4,49m³/min)
Spänningsintervall
15-26VDC
Statiskt tryck
0,490 in H2O (122,1 Pa)
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C