OD1225-24HB02A
DigiKeys produktnummer
1053-1422-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD1225-24HB02A
Beskrivning
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 120mm x H 120mm Kula 120,0 CFM (3,36m³/min) 3 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OD1225-24HB02A Modeller
Kategori
Brus
42,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
7.7 W
Terminering
3 trådledare
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 120mm x H 120mm
Vikt
0,341 lb (154,67 g)
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,320A
Luftflöde
120,0 CFM (3,36m³/min)
Spänningsintervall
15-25VDC
Statiskt tryck
0,240 in H2O (59,8 Pa)
Livslängd @ temp.
60 000tim vid 40°C