OD1225-12HBIP68
OD1225-12HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD1225-12HBIP68
DigiKeys produktnummer
1053-1863-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OD1225-12HBIP68
Beskrivning
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 120mm x H 120mm Kula 120,0 CFM (3,36m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
42,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
5.4 W
Serie
RPM
Förpackning
Box
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
5-149°F (-15-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 120mm x H 120mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Bredd
25,00mm
Vikt
0,341 lb (154,67 g)
Luftflöde
120,0 CFM (3,36m³/min)
Strömklassning (Ampere)
0,450A
Statiskt tryck
0,240 in H2O (59,8 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
60 000tim vid 35°C