OAB22599-22-1B
DigiKeys produktnummer
1053-OAB22599-22-1B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OAB22599-22-1B
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 225X99 230V W/CAP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Motoriserade impellrar 230VAC Rund - Diam. 225mm Kula 770,0 CFM (21,56m³/min) 4 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OAB22599-22-1B Modeller
Kategori
Brus
71,0dB
Tillverkare
Orion Fans
Effekt (Watt)
157W
Serie
RPM
2950 varv/min
Förpackning
Bulk
Terminering
4 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP55 - dammskyddad, vattenbeständig
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
-40-140°F (-40-60°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 225mm
Vikt
5,1 lbs (2,3 kg)
Bredd
99,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,700A
Luftflöde
770,0 CFM (21,56m³/min)
Material - ram
Aluminium
Statiskt tryck
2,600 in H2O (647,7 Pa)
Material - blad
Termoplast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 40°C