OAB13372-22-1WB
DigiKeys produktnummer
1053-1782-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OAB13372-22-1WB
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 133X72MM 230VAC W/
Detaljerad beskrivning
Fläktar Motoriserade impellrar 230VAC Rund - Diam. 133mm Kula 188,0 CFM (5,26m³/min) 2 trådledare
Effekt (Watt)
39,00W
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
-40-140°F (-40-60°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 133mm
Vikt
2 lbs (907,2 g)
Bredd
72,50mm
Strömklassning (Ampere)
0,210A
Statiskt tryck
0,880 in H2O (219,2 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 40°C