OA280AP-22-1TB1868_view2
OA280AP-22-1TB1868_view3
OA280AP-22-1TB1868
DigiKeys produktnummer
1053-OA280AP-22-1TB1868-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA280AP-22-1TB1868
Beskrivning
FAN 230AC 280X280X89MM IP68 TERM
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 230VAC Fyrkantig - L 280mm x H 280mm Kula 1300,0 CFM (36,40m³/min) 2 plintar
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OA280AP-22-1TB1868 Modeller
Kategori
Brus
73,0dB
Effekt (Watt)
210W
Serie
RPM
3200 varv/min
Terminering
2 plintar
Ingångsskydd
IP68 - dammtät, vattentät
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
-22-176°F (-30-80°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 280mm x H 280mm
Bredd
89,00mm
Vikt
7,4 lbs (3,4 kg)
Luftflöde
1300,0 CFM (36,40m³/min)
Statiskt tryck
0,750 in H2O (186,8 Pa)
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 55°C