OA2543AP-11-1TB1868_view2
OA2543AP-11-1TB1868_view3
OA2543AP-11-1TB1868
DigiKeys produktnummer
1053-OA2543AP-11-1TB1868-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA2543AP-11-1TB1868
Beskrivning
FAN 115AC 254X254X89MM IP68 TERM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 115VAC Rund - Diam. 254mm Kula 930,0 CFM (26,04m³/min) 2 plintar
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OA2543AP-11-1TB1868 Modeller
Kategori
Brus
67,0dB
Tillverkare
Orion Fans
Effekt (Watt)
105W
Serie
RPM
3300 varv/min
Förpackning
Box
Terminering
2 plintar
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP68 - dammtät, vattentät
Spänning - märkt
115VAC
Arbetstemperatur
-22-176°F (-30-80°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 254mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Bredd
89,00mm
Vikt
5,2 lbs (2,4 kg)
Luftflöde
930,0 CFM (26,04m³/min)
Material - ram
Aluminium
Statiskt tryck
1,100 in H2O (274,0 Pa)
Material - blad
Stål
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 55°C