OA225AP-22-1WB1868
DigiKeys produktnummer
1053-OA225AP-22-1WB1868-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA225AP-22-1WB1868
Beskrivning
FAN 230AC 225X240X80MM IP68 WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 230VAC Fyrkantig - L 225mm x H 225mm Kula 620,0 CFM (17,36m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OA225AP-22-1WB1868 Modeller
Kategori
Brus
66,0dB
Effekt (Watt)
80,0W
Serie
RPM
3100 varv/min
Terminering
2 trådledare
Ingångsskydd
IP68 - dammtät, vattentät
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
-22-176°F (-30-80°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 225mm x H 225mm
Bredd
80,00mm
Vikt
4,8 lbs (2,2 kg)
Luftflöde
620,0 CFM (17,36m³/min)
Statiskt tryck
0,740 in H2O (184,3 Pa)
Livslängd @ temp.
45 000tim vid 55°C