OA200AP-11-1WB1869K_view2
OA200AP-11-1WB1869K_view3
OA200AP-11-1WB1869K
DigiKeys produktnummer
1053-OA200AP-11-1WB1869K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA200AP-11-1WB1869K
Beskrivning
AC FAN, IP69K, 220X220X72MM, 115
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 115VAC Rektangulär/avrundad - L 220 x H 200mm Kula 485,0 CFM (13,58m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
68,0dB
Effekt (Watt)
105W
Serie
RPM
3300 varv/min
Terminering
2 trådledare
Ingångsskydd
IP69K - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Spänning - märkt
115VAC
Arbetstemperatur
-22-176°F (-30-80°C)
Storlek/dimension
Rektangulär/avrundad - L 220 x H 200mm
Bredd
70,00mm
Vikt
4,6 lbs (2,1 kg)
Luftflöde
485,0 CFM (13,58m³/min)
Statiskt tryck
0,930 in H2O (231,7 Pa)
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 55°C