OA200AP-11-1TB1869K
DigiKeys produktnummer
1053-OA200AP-11-1TB1869K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA200AP-11-1TB1869K
Beskrivning
AC FAN, IP69K, 220X220X72MM, 115
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 115VAC Rektangulär/avrundad - L 220 x H 200mm Kula 485,0 CFM (13,58m³/min) 2 plintar
Kategori
Brus
68,0dB
Tillverkare
Orion Fans
Effekt (Watt)
105W
Serie
RPM
3300 varv/min
Förpackning
Box
Terminering
2 plintar
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP69K - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Spänning - märkt
115VAC
Arbetstemperatur
-22-176°F (-30-80°C)
Storlek/dimension
Rektangulär/avrundad - L 220 x H 200mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Bredd
70,00mm
Vikt
4,6 lbs (2,1 kg)
Luftflöde
485,0 CFM (13,58m³/min)
Material - ram
Aluminium
Statiskt tryck
0,930 in H2O (231,7 Pa)
Material - blad
Stål
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 55°C