OA200AN-22-1TB1856
DigiKeys produktnummer
1053-1540-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA200AN-22-1TB1856
Beskrivning
FAN AXIAL 200X70MM 230VAC TERM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 230VAC Rektangulär/avrundad - L 220 x H 200mm Kula 485,0 CFM (13,58m³/min) 2 plintar
Kategori
Brus
68,0dB
Tillverkare
Orion Fans
Effekt (Watt)
105W
Serie
RPM
3300 varv/min
Förpackning
Box
Terminering
2 plintar
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP56 - dammskyddad, vattenbeständig
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
-22-176°F (-30-80°C)
Storlek/dimension
Rektangulär/avrundad - L 220 x H 200mm
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Bredd
70,00mm
Vikt
4 lbs (1,8 kg)
Luftflöde
485,0 CFM (13,58m³/min)
Spänningsintervall
200-240VAC
Statiskt tryck
0,930 in H2O (231,7 Pa)
Material - ram
Aluminium
Lagertyp
Kula
Material - blad
Metall
Fläkttyp
Tubeaxial
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 55°C