OA180APL-22-1WB1869K är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Orion Fans
I lager: 5
Datablad
Fläktar Tubeaxial 230VAC Fyrkantig - L 180mm x H 180mm Kula 400,0 CFM (11,20m³/min) 2 trådledare
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OA180APL-22-1WB1869K
DigiKeys produktnummer
1053-OA180APL-22-1WB1869K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA180APL-22-1WB1869K
Beskrivning
AC FAN, IP69K, 180X180X65MM, 230
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Brus
65,0dB
Tillverkare
Orion Fans
Effekt (Watt)
80,0W
Serie
RPM
3250 varv/min
Förpackning
Box
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP69K - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
-4-149°F (-20-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 180mm x H 180mm
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Bredd
65,00mm
Vikt
4 lbs (1,8 kg)
Luftflöde
400,0 CFM (11,20m³/min)
Material - ram
Aluminium
Statiskt tryck
0,800 in H2O (199,3 Pa)
Material - blad
Stål
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 55°C