OA109AP-22-1WB1855 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Qualtek
I lager: 66
Datablad
Similar
Qualtek
I lager: 16
Datablad
Fläktar Tubeaxial 230VAC Fyrkantig - L 119,5mm x H 119,5mm Kula 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 trådledare
Harsh Environment Fans
OA109AP-22-1WB1855
DigiKeys produktnummer
1053-1513-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA109AP-22-1WB1855
Beskrivning
FAN AXIAL 119.5X38.5MM 230VAC
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
OA109AP-22-1WB1855 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
10,00W
Tillverkare
Orion Fans
RPM
3100 varv/min
Serie
Terminering
2 trådledare
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP55 - dammskyddad, vattenbeständig
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-22-176°F (-30-80°C)
Spänning - märkt
230VAC
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119,5mm x H 119,5mm
Vikt
1,3 lbs (589,7 g)
Bredd
38,50mm
Spänningsintervall
200-240VAC
Luftflöde
105,0 CFM (2,94m³/min)
Material - ram
Aluminium
Statiskt tryck
0,220 in H2O (54,8 Pa)
Material - blad
Metall
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 55°C