OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
DigiKeys produktnummer
1053-1005-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OA109AP-11-2TB
Beskrivning
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 115VAC Fyrkantig - L 120mm x H 120mm Kula 71,0 CFM (1,99m³/min) 2 plintar
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OA109AP-11-2TB Modeller
Kategori
Brus
35,0dB
Tillverkare
Orion Fans
Effekt (Watt)
11,00W
Serie
RPM
2300 varv/min
Förpackning
Box
Terminering
2 plintar
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-4-167°F (-20-75°C)
Spänning - märkt
115VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UR
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 120mm x H 120mm
Vikt
1,2 lbs (544,3 g)
Bredd
38,50mm
Spänningsintervall
80-130VAC
Luftflöde
71,0 CFM (1,99m³/min)
Material - ram
Aluminium
Statiskt tryck
0,210 in H2O (52,3 Pa)
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C