AGU240320A00-2.8N6NSM
DigiKeys produktnummer
2544-AGU240320A00-2.8N6NSM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGU240320A00-2.8N6NSM
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TN RGB 2.8"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TN - Twisted Nematic 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategori
Visningsområde
B 57,60 x H 43,20mm
Tillverkare
Orient Display
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Påse
Pixlar
320 x 240 (QVGA)
Artikelstatus
Aktiv
Styrenhetstyp
ILI9341V
Displaytyp
TN - Twisted Nematic
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displayläge
Genomskinlig
Bakgrundsfärg
White
Diagonal skärmstorlek
2,8" (71,12mm)