AGU240240A00-1.33INSM
AGU Tutorial 1 Computer Communicates with AGU Display
AGU240240A00-1.33INSM
DigiKeys produktnummer
5491-AGU240240A00-1.33INSM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGU240240A00-1.33INSM
Beskrivning
NON-TOUCH GRAPHIC LCD DISPLAY MO
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Utan pekfunktion Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg UART 1,33" (33,78mm) 240 x 240
Kategori
Diagonal skärmstorlek
1,33" (33,78mm)
Tillverkare
Orient Display
Visningsområde
23.80mm W x 24.15mm H