AGU128128A00-1.44N6NSN
DigiKeys produktnummer
2544-AGU128128A00-1.44N6NSN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGU128128A00-1.44N6NSN
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg 1,44" (36,58mm) 128 x 128
Kategori
Diagonal skärmstorlek
1,44" (36,58mm)
Tillverkare
Orient Display
Visningsområde
25.50mm W x 26.46mm H