AFL240240A0-1.3INTM-ANO
DigiKeys produktnummer
5491-AFL240240A0-1.3INTM-ANO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AFL240240A0-1.3INTM-ANO
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Utan pekfunktion Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg SPI 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Kategori
Diagonal skärmstorlek
1,3" (33,02mm)
Tillverkare
Orient Display
Visningsområde
B 24,40 x H 24,40mm