SZMM3Z3V3ST3G
DigiKeys produktnummer
SZMM3Z3V3ST3GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
SZMM3Z3V3ST3GOSCT-ND - Remsbit (CT)
SZMM3Z3V3ST3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZMM3Z3V3ST3G
Beskrivning
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
44 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 3.3 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323
EDA-/CAD-modeller
SZMM3Z3V3ST3G Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Tillv.
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±2%
Inkapsling/låda
Effekt - max
300 mW
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Basproduktens nummer
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 1 V