RB521S30T1G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Infineon Technologies
I lager: 33 217
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 40
Datablad
Rohm Semiconductor
I lager: 458
Panjit International Inc.
I lager: 1 706
Dioder 30 V 200mA Ytmontering SOD-523
SC-76, SOD-523
RB521S30T1G
DigiKeys produktnummer
RB521S30T1GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
RB521S30T1GOSCT-ND - Remsbit (CT)
RB521S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RB521S30T1G
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Tillverkarens standardleveranstid
52 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RB521S30T1G Modeller
Kategori
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
30 µA @ 10 V
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-523
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
30 V
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-125°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
200mA
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
500 mV @ 200 mA