NL17SG08DFT2G
DigiKeys produktnummer
NL17SG08DFT2GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
NL17SG08DFT2GOSCT-ND - Remsbit (CT)
NL17SG08DFT2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NL17SG08DFT2G
Beskrivning
IC GATE AND 1CH 2-INP SC88A
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AND Gate IC 1 Kanalig SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NL17SG08DFT2G Modeller
Kategori
Ström - utgång hög, låg
8mA, 8mA
Tillv.
Logiknivå - låg
0,7V-0,8V
Serie
Logiknivå - hög
1,7V-2V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Max utbredningsfördröjning @ V, max CL
4,9ns vid 3,3V, 30pF
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Logiktyp
Monteringstyp
Ytmontering
Antal kretsar
1
Leverantörens enhetsförpackning
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Antal ingångar
2
Inkapsling/låda
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spänning - källa
0,9V-3,6V