XW2B-34G5 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Omron Automation and Safety
I lager: 3
Datablad
34 Kopplingsplintar - gränssnittsmoduleer Terminalblock - skruvanslutning till Rektangulär, hane
Omron Din Rail Connector Terminal Blocks | Digi-Key Daily
XW2B-34G5
DigiKeys produktnummer
Z10149-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XW2B-34G5
Beskrivning
INTERFACE MODULE HDR 34POS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
XW2B-34G5 Modeller
Kategori
Positioner/poler
34
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Spänning - märkt
125VAC
Serie
Strömklassning (per kontakt)
1 A
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
0°C-55°C
Artikelstatus
Föråldrad
Längd
7,087" (180,01mm)
Anslutning processida
Terminalblock - skruvanslutning
Bredd
1,772" (45,00mm)