S8VK-T48024
DigiKeys produktnummer
Z4341-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S8VK-T48024
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 20A
EDA-/CAD-modeller
S8VK-T48024 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
480W
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
91%
Arbetstemperatur
-40°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, IP20, lastfördelning
Storlek/dimension
L 5,91" x B 3,74" x H 4,92" (150,0 x 95,0 x 125,0mm)
AC-spänning - Ingång
320-576VAC (3-fas)
Godkännande myndighet
CE, TUV, UL
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
20A