S8VK-S12024
DigiKeys produktnummer
Z5782-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S8VK-S12024
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC eller DC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 5A
EDA-/CAD-modeller
S8VK-S12024 Modeller
Kategori
Ström - utgång (max)
5A
Effekt (Watt)
120W
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
92%
Ingångstyp
AC eller DC
Arbetstemperatur
-40°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, lastfördelning, universalingång
Storlek/dimension
L 3,54" x B 2,17" x H 3,54" (90,0 x 55,0 x 90,0mm)
DC-spänning - Ingång (Min)
90V
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
DC-spänning - Ingång (Max)
350V
Basproduktens nummer
Spänning - utspänning 1
24V