S8VK-G12024
DigiKeys produktnummer
Z3750-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S8VK-G12024
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 5A
EDA-/CAD-modeller
S8VK-G12024 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
120W
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
0.89
Arbetstemperatur
-40°C-75°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, lastfördelning, universalingång
Storlek/dimension
L 4,81" x B 1,57" x H 4,92" (122,2 x 40,0 x 125,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus, cURus, VDE
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
5A