S8VK-G12024-400
DigiKeys produktnummer
Z11516-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S8VK-G12024-400
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 5A
Kategori
Effekt (Watt)
120W
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
0.89
Arbetstemperatur
-40°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, universalingång
Storlek/dimension
L 4,81" x B 1,57" x H 4,92" (122,2 x 40,0 x 125,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
5A