S8BA-24D24D480LF
DigiKeys produktnummer
S8BA-24D24D480LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S8BA-24D24D480LF
Beskrivning
DIN RAIL UPS 480W 24VDC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Reservströmförsörjning (UPS) Standby (ingen justering) General Purpose, industristyrning 480W 24V
Kategori
Växelströmsuttag
1 (UPS)
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Backuptid - maxlast
6 minuter
Serie
Medialedningar skyddade
RJ45
Förpackning
Box
Spänning - utspänning
24V
Artikelstatus
Aktiv
Sladdlängd
5' (1,52m)
Typ
Standby (ingen justering)
Storlek/dimension
L 10,630" x B 3,937" (270,00 x 100,00mm)
Tillämpningar
General Purpose, industristyrning
Höjd
3,937" (100,00mm)
Form
Din-skena
Basproduktens nummer
Effekt - märkt
480W