Bilden för R88M-K75030F-BS2 är inte tillgänglig
R88M-K75030F-BS2
DigiKeys produktnummer
R88M-K75030F-BS2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R88M-K75030F-BS2
Beskrivning
SERVOMOTOR 3000 RPM 400V
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC-motor Servomotor 3000 varv/min 750W Inkrementell 400VAC
EDA-/CAD-modeller
R88M-K75030F-BS2 Modeller
Storlek/dimension
Kvadrat - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Diameter - axel
0,945" (24,00mm)
Serie
Längd - skaft och lager
2,165" (55,00mm)
Monteringshålavstånd
4,528" (115,00mm)
Egenskaper
Broms, nyckel
Moment - max momentant (oz-in/mNm)
1013,94 / 7160
Spänning - märkt
400VAC
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Moment - klassat (oz-in/mNm)
338,45 / 2390
Vikt
9 lbs (4,1 kg)
Effekt - märkt
750W