K3HB-CPB 24VAC/VDC
DigiKeys produktnummer
K3HB-CPB24VAC/VDC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K3HB-CPB 24VAC/VDC
Beskrivning
COUNTER LCD 5 CHAR 24V PANEL MT
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Totalisator 24VAC/DC Panelfäste
Kategori
Ingångstyp
Utan spänning, spänning
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Utgångstyp
Optionskort tillgängliga
Serie
Spänning - källa
24VAC/DC
Förpackning
Bulk
Reset
Frontpanel, programmerbar
Artikelstatus
Aktiv
Panelutskärningsdimensioner
Rektangulär - 92,00mm x 45,00mm
Typ
Totalisator
Monteringstyp
Panelfäste
Driftläge
Upp, ned, individuell, kvadratur
Termineringstyp
Skruvplint
Pulshastighet
50kHz
Ingångsskydd
IP66 - dammtät, vattenbeständig
Antal tecken per rad
5, 5
Arbetstemperatur
-10°C-55°C
Displaytyp
LCD - dubbelfärgtecken, bakgrundsbelysning
Basproduktens nummer
Displaytecken - höjd
0,560" (14,20mm), 0,192" (4,90mm)