H3FA-AU-DC12V
DigiKeys produktnummer
Z3012-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
H3FA-AU-DC12V
Beskrivning
RELAY TIME DELAY 10MIN 3A 250V
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Off-fördröjning Tidsfördröjningsreläer DPST-NO/NC (1 Form A and B) 0,1sek-10min Fördröjning 3A vid 250VAC Genomgående hål
Kategori
Krets
DPST-NO/NC (1 Form A and B)
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Fördröjningstid
0,1sek-10min
Serie
Kontaktklassning @ spänning
3A vid 250VAC
Förpackning
Box
Spänning - källa
12VDC