F3SG-4SRA0400-45
DigiKeys produktnummer
236-F3SG-4SRA0400-45-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F3SG-4SRA0400-45
Beskrivning
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 45MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 45mm Arm/fot Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Kategori
Antal strålar
10
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Strålavstånd
40mm
Serie
Driftintervall
0,3 m-20,0 m
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP65/IP67/IP67G - Dammtät, oljebeständig, vattenbeständig, vattentät
Skydd
Arm/fot
Arbetstemperatur
-30°C-55°C
Detekteringsförmåga
45mm
Spänning - källa
24VDC
Skyddshöjd
400mm