F3SG-4SRA0280-25-F
DigiKeys produktnummer
236-F3SG-4SRA0280-25-F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F3SG-4SRA0280-25-F
Beskrivning
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 25mm Hand Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Kategori
Antal strålar
14
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Strålavstånd
20mm
Serie
Driftintervall
0,3 m-20,0 m
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP65/IP67/IP67G - Dammtät, oljebeständig, vattenbeständig, vattentät
Skydd
Hand
Arbetstemperatur
-30°C-55°C
Detekteringsförmåga
25mm
Spänning - källa
24VDC
Skyddshöjd
280mm