F3SG-4SRA0160-14
DigiKeys produktnummer
236-F3SG-4SRA0160-14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F3SG-4SRA0160-14
Beskrivning
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 14mm Finger Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Kategori
Antal strålar
15
Strålavstånd
10mm
Serie
Driftintervall
0,3 m-10,0 m
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Ingångsskydd
IP65/IP67/IP67G - Dammtät, oljebeständig, vattenbeständig, vattentät
Skydd
Finger
Arbetstemperatur
-30°C-55°C
Detekteringsförmåga
14mm
Spänning - källa
24VDC
Skyddshöjd
160mm