F3SG-4RE1550P30
DigiKeys produktnummer
Z5953-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F3SG-4RE1550P30
Beskrivning
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 30mm Hand/arm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
F3SG-4RE1550P30 Modeller
Kategori
Antal strålar
76
Strålavstånd
20mm
Serie
Driftintervall
0,3 m-20,0 m
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Arbetstemperatur
-10°C-55°C
Skydd
Hand/arm
Spänning - källa
24VDC
Detekteringsförmåga
30mm
Basproduktens nummer
Skyddshöjd
1550mm