F3SG-4RA0720-14
DigiKeys produktnummer
Z5929-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F3SG-4RA0720-14
Beskrivning
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 14mm Finger Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
F3SG-4RA0720-14 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal strålar
71
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Strålavstånd
10mm
Serie
Driftintervall
0,3 m-10,0 m
Förpackning
Box
Egenskaper
Släckpulsförstärkare, brusspärrsfunktion
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Skydd
Finger
Arbetstemperatur
-10°C-55°C
Detekteringsförmåga
14mm
Spänning - källa
24VDC
Skyddshöjd
720mm