Bilden för E3AS-F1000IPD 5M är inte tillgänglig
E3AS-F1000IPD 5M
DigiKeys produktnummer
236-E3AS-F1000IPD5M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E3AS-F1000IPD 5M
Beskrivning
PHOTOELECTRIC SENSOR; TIME-OF-FL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Reflekterande Optiska sensorer 1,969"-39,370" (50mm-1m) PNP
Kategori
Utgångskonfiguration
PNP
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Ljuskälla
Infraröd (940nm)
Serie
Anslutningsmetod
Kabel
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP67, IP69K, IEC 60529
Artikelstatus
Aktiv
Kabellängd
196,85" (5m)
Avkänningsmetod
Reflekterande
Justeringstyp
Inlärningsmetod
Avkänningsavstånd
1,969"-39,370" (50mm-1m)
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Spänning - källa
10V-30V